*
polski english ue
MENU
rotator1_18

drukujO nas

 
Impexmetal SA Aluminium Konin rozpoczęła działalność w 1966 roku od produkcji aluminium pierwotnego. Był to pierwszy krok na drodze sukcesywnego rozwoju firmy. Wzrost popytu na produkty aluminiowe spowodował uruchomienie w 1972 roku produkcji wyrobów walcowanych.

Większość produktów Aluminium Konin używana jest w przemyśle motoryzacyjnym, opakowaniowym, elektrotechnice i budownictwie.

Możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa wynoszą ok.  100 tys. ton wyrobów walcowanych rocznie.  Oferujemy szeroki zakres blach i taśm walcowanych na gorąco i na zimno z aluminium i stopów aluminium.
Oferta produkcyjna w pełni odpowiada oczekiwaniom  klientów, zarówno w przypadku wyrobów standardowych, jak i w przypadku bardzo indywidualnych rozwiązań. Impexmetal SA Aluminium Konin dostarcza klientom produkty najwyższej jakości.

Proces produkcji kontrolowany jest przez nowoczesne systemy komputerowe, a doskonale wyszkolony personel gwarantuje spełnienie najwyższych wymagań klientów. Nasi inżynierowie nieustannie pracują nad efektywnością procesów wytwarzania, a także nad rozwojem produktów i dostosowaniem ich do stale rosnących oczekiwań rynku.

Gotowe wyroby dostarczamy do klientów w zaplanowanym miejscu i czasie.
Służby handlowe i marketingowe Impexmetal SA Aluminium Konin koncentrują swoje wysiłki na zapewnieniu wysokich standardów obsługi klienta.
© COPYRIGHT 2018 Gränges Konin S.A.

NIP 525-00-03-551, Numer KRS 0000003679 Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy,
XII Wydział Gospodarczy KRS. Wysokość kapitału zakładowego 90 000 tys. PLN
Realizacja: WR Consulting