*
polski english ue
MENU
rotator1_18

Zmiana nazwy i siedziby spółki

Mamy przyjemność ogłosić, że w związku z przejęciem w listopadzie 2020 roku firmy Impexmetal S.A., niegdysiejszej Huty Aluminium Konin przez szwedzką grupę kapitałową Gränges AB zmieniliśmy nazwę naszej firmy na Gränges Konin S.A. Zmieniona została również siedziba spółki, obecnie jest to Warszawa (00-493), ul. Bolesława Prusa 2. Inne dane identyfikacyjne firmy tj. KRS, NIP i REGON pozostały bez zmian. Nie zmienił również się nasz adres do korespondencji i nadal jest to Konin (62-510), ul. Hutnicza 1.

Prezes Zarządu Gränges AB Johan Menckel, podsumował decyzję o przejęciu: „Wspólnie stworzymy stabilny grunt dla rozwoju asortymentu produktów oraz rentownego rozwoju. Ponadto, jestem przekonany, że pozwoli nam to na zwiększenie naszej siły konkurencji i podkreślenie naszej obecności w Europie. Obszerna wiedza, kompetencje oraz technicznie zaawansowane operacje zarówno w Koninie, jak i w Finspång, w Szwecji, umożliwią nam rozwinięcie produkcji na już istniejących, ale również na nowych rynkach.”

Prezes Zarządu Gränges Konin S.A. Piotr Szeliga komentuje: „Dzisiaj otwieramy zupełnie nowy rozdział w historii spółki. Stając się częścią Grupy o profilu zbieżnym do naszego, będziemy mogli uczyć się od doświadczonej organizacji i przyspieszyć nasz rozwój.”

Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o nas, zapraszamy na stronę centrali www.granges.com lub do kontaktu. Dane teleadresowe znajdują się w zakładce „kontakt”.
© COPYRIGHT 2018 Gränges Konin S.A.

NIP 525-00-03-551, Numer KRS 0000003679 Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy,
XII Wydział Gospodarczy KRS. Wysokość kapitału zakładowego 160 000 tys. PLN
Realizacja: WR Consulting