Fundusze europejskie Samorząd Województwa Wielkopolskiego Unia Europejska
polski english
MENU
rotator aluminium 5
50 lat
Aluminium Konin

Polska – aluminiowe serce Europy

 
Pod takim hasłem przewodnim przebiegała konferencja Aluminium 2017. Biznes-Trendy-Technologie zorganizowana 6 czerwca w Poznaniu przez magazyn „Nowa Stal”. Impexmetal SA Aluminium Konin był jednym z trzech partnerów konferencji.
 
W dyskusji na temat kondycji polskiego rynku aluminium Jan Woźniak, członek zarządu Impexmetal SA, dyrektor zarządzający Impexmetal SA Aluminium Konin powiedział, że w kolejnych latach, dzięki nowym inwestycjom, zakład może zwiększyć wolumen produkcji o 50 tys. ton. Obecnie produkcja wyrobów płaskich z aluminium w Koninie wynosi około 100 000 t.
 
,,Rozwój innowacyjnych produktów w aspekcie wyzwań rynkowych” był tematem wystąpienia Pawła Ruteckiego, dyrektora ds. inwestycji i rozwoju Impexmetal SA Aluminium Konin. 
 
W konferencji wzięli udział między innymi przedstawiciele Oddziału Metali Lekkich Instytutu Metali Nieżelaznych w Gliwicach oraz firm Mahle Behr i Investa. Swoje oferty prezentowali dostawcy technologii dla branży aluminium.
 
Zdaniem uczestników konferencji firmy z branży zwiększają sprzedaż, inwestują w rozwój i zdobywają nowe rynki. Rosnąca popularność aluminium sprawia, że najbliższe lata zapowiadają się równie dobrze.  
 
 
 
© COPYRIGHT 2015 Impexmetal SA

NIP 525-00-03-551, Numer KRS 0000003679 Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy,
XII Wydział Gospodarczy KRS. Wysokość kapitału zakładowego 80 000 000,00 PLN, 
Wysokość kapitału wpłaconego 106 305 710,00 PLN.
Fundusze europejskie Samorząd Województwa Wielkopolskiego Unia Europejska
Realizacja: WR Consulting